joanna opiat bojarska

i

Autor: FB Joanna Opiat - Bojarska

Charyzmatyczna i bezkompromisowa. Znana pisarka z wizytą w ostrzeszowskiej bibliotece

2023-02-28 11:25

Choć Dzień Kobiet przypada 8 marca, to w czernikowskiej książnicy wspólne świętowanie rozpoczniemy już jutro. Bo to właśnie jutro - z myślą o płci pięknej - w bibliotece odbędzie się spotkanie z autorką poczytnych kryminałów, od których nie sposób się oderwać - wielkopolanką Joanną Opiat - Bojarską.

Ostrzeszowska biblioteka zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Kobiet wszystkie panie - oraz panów. I to nie 8 - a 1 marca.

Bo to właśnie jutro w książnicy odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Joanną Opiat - Bojarską.

W literackim dorobku autorki znajdziecie takie pozycje, jak ,,Opowiem Ci o zbrodni'', ,,Chodź za mną'', czy ,,Winny''. Z ostrzeszowianami pisarka rozmawiać będzie m.in. na temat swojej najnowszej powieści - ,,Fejm''.

Świętowanie Dnia Kobiet rozpoczynamy bardzo szybko, bo już 1 marca. Spotkamy się z wyjątkową, piękną kobietą, pisarką, autorką kryminałów, pochodzącą z Wielkopolski - Joanną Opiat - Bojarską. Pani Joanna przyjedzie do nas przedstawić swoją twórczość, a przede wszystkim opowiedzieć o swojej najnowszej książce ,,Fejm'', którą - oczywiście - po spotkaniu będzie można nabyć, wraz z autografem - mówi Dorota Owczarczak, dyrektor czernikowskiej książnicy. 

joanna

i

Autor: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów

Po spotkaniu na każdą Panią czekać będzie drobny upominek od biblioteki.

Początek jutro o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Quiz. Jak dobrze znasz kryminały? Prawdziwy fan powieści kryminalnych musi zdobyć 10 na 12 punktów!

Pytanie 1 z 12
11. Najsłynniejszą niemiecką autorką kryminałów jest:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE