nos duo

i

Autor: Fb NOS DUO Ostrzeszów

Charity Event Ostrzeszów. 1,4 mln złotych na pomoc dla najmłodszych!

2023-03-15 8:00

To pierwszy tego typu event w Ostrzeszowie. I od razu sukces! Trzy kobiety, trzy fundacje - i jeden wspólny cel, chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Niedzielna impreza charytatywna zorganizowana w ostrzeszowskim Kulaj Hulaj przez Martę Dejneka, Magdalenę Ciszewską i Marzenę Maj przebiła oczekiwania wszystkich. Zebrano 1,4 mln złotych na pomoc dla najmłodszych!

Trzy kobiety, trzy fundacje i jeden wspólny cel - chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Marta Dejneka, Magdalena Ciszewska i Marzena Maj zorganizowały - po raz pierwszy w Ostrzeszowie - event charytatywny. I od razu sukces. Bo zamiast zakładanych 150 tysięcy złotych udało się zebrać 1,4 mln złotych.

Na aukcji znalazły się m.in. trening i jazda na torze z Szymonem Ładnikiem, czy namalowanie obrazu przez Szymona Chwalisza.

Przekazałem na aukcję namalowanie przez siebie obrazu. To jest coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie robiłem. Stwierdziłem, że osoba która wygra licytację będzie mogła u mnie zamówić obraz olejny. Licytacja bardzo mnie zaskoczyła, bo zakończyła się na kwocie 45 tysięcy złotych i nie ukrywam, że jest to najdroższy mój obraz - wylicytowany, czy sprzedany. Ogromnie się cieszę - mówi Szymon Chwalisz. 

Pieniądze z licytacji w całości przekazane zostaną na wsparcie najmłodszych, m.in. w Centrum Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych „Parkowa” w Krakowie.

QUIZ: Jak dobrze znasz piosenki z polskich seriali lat 70.?

Pytanie 1 z 8
1. Piosenkę z "Czterech Pancernych i Psa" śpiewał...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE