"Biegał, zanim stało się to modne" - Włodzimierz Juszczak opowie o swojej pasji

2021-10-19 12:53
wjuszczak
Autor: Ostrzeszowskie Centrum Kultury

​Na swoim koncie ma 49 maratonów, ponad 100 półmaratonów i niezliczoną ilość biegów na mniejszych dystansach. Jak on to robi? Będziecie mogli się dowiedzieć już w najbliższy czwartek, 21 października. W Ostrzeszowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Włodzimierzem Juszczakiem, biegaczem z Ostrzeszowa.

Maratończyk i inicjator wielu biegowych eventów w naszym regionie opowie o swoich przygodach. W ramach cyklu “Przekroczyć Granice”, który organizuje Ostrzeszowskie Centrum Kultury już w najbliższy czwartek, 21 października odbędzie się w sali kameralnej OCKa spotkanie z biegaczem Włodzimierzem Juszczakiem. Ostrzeszowianin na swoim koncie ma 49 maratonów, ponad 100 półmaratonów i niezliczoną ilość biegów na mniejszych dystansach. Dodatkowo od lat organizuje biegową pielgrzymkę do Częstochowy, a także biegi “Pracujcie dalej”, odbywające się na najwyższym wzniesieniu Wielkopolski, czyli na Górze Krzyża w Parzynowie.

Do dziś zaraża swoją pasją i wprowadza w tajniki biegania dziesiątki biegaczek i biegaczy, towarzysząc im w ich pierwszych poważnych zawodach od startu, aż do samej mety - niczym biegowy dobry duch.

Czytamy na stronie OCKa.

Start spotkania o godzinie 18:00. Wstęp jest wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE