Tribute to John Williams & Henry Mancini. Koncert walentynkowy w Filharmonii Kaliskiej

i

Autor: Filharmonia Kaliska

Tribute to John Williams & Henry Mancini. Koncert walentynkowy w Filharmonii Kaliskiej

2023-02-08 16:51

To będzie piękny film o miłości w wykonaniu kaliskich filharmoników. Przed nami koncert walentynkowy. Ten odbędzie się w piątek, 10 lutego. Początek o 19.00.

Szykuje się romantyczny wieczór w Filharmonii Kaliskiej. Podczas piątkowego koncertu melomani będą mieli okazję usłyszeć utwory świetnie znane z historii kinematografii uzupełnione o romantyczne standardy muzyki rozrywkowej w symfonicznych aranżacjach. Wyjątkowym gościem  oraz solistką będzie wybitna sopranistka koloraturowa o czterooktawowej skali głosu Katarzyna Dondalska.

W programie koncertu znajdą się m.in. utwory wybitnych kompozytorów muzyki filmowej Johna Williamsa i Henry’ego Manciniego, tematy przewodnie do przygód agenta Jej Królewskiej Mości, pościgów pirackich karawel czy muzyczny hołd dla najsłynniejszej blondwłosej postaci kobiecej w historii kina. Romantyczny nastrój koncertu uzupełnią jazzowe standardy miłosne w symfonicznych aranżacjach.

Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Filharmonii Kaliskiej przy ul. Nowy Świat.

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?
Źródło: Tribute to John Williams & Henry Mancini. Koncert walentynkowy w Filharmonii Kaliskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE