Psiaki czekają na dom - nowa akcja Schroniska w Niedźwiedziu

2022-01-14 10:41
pieski
Autor: "Uwalniamy kojce w Niedźwiedziu"/FB

Schronisko dla zwierząt w Niedźwiedziu pod Ostrzeszowem rusza z akcją "Uwalniamy kojce w Niedźwiedziu". Na facebookowym profilu wolontariuszy co tydzień będą publikowane zdjęcia oraz historie psów, które przebywają obecnie w przytulisku. A jest ich 45. Wolontariusze liczą, że zwierzaki dzięki akcji znajdą nowych opiekunów.

Wolontariusze na facebookowym profilu "Uwalniamy kojce w Niedźwiedziu" będą co tydzień publikować zdjęcia oraz historie zwierząt, które obecnie przebywają w przytulisku. A psów na ten moment jest 45. Wszystko po to, by czworonogi miały większe szanse na znalezienie nowych opiekunów. Akcja dopiero startuje, a bohaterem jej pierwszego tygodnia jest 13-letni Reks, który nie miał łatwego życia. W schronisku jest od pół roku i czeka na nową, kochającą rodzinę. 

Warto zajrzeć w media społecznościowe i poznać Reksa, a także innych jego kolegów ze schroniskowych boksów. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE