Prace remontowe w ostrowskim szpitalu

2022-01-18 10:11
remont w szpitalu
Autor: powiat ostrowski

Nowoczesny blok operacyjny i remont oddziału laryngologii – to dwa zadania na ten rok w ostrowskim szpitalu. Nowe sale operacyjne będą gotowe już w czerwcu.

Blok operacyjny wypełni ostatnią kondygnację dobudowane nowego skrzydła szpitala. Mamy centralną sterylizatornię w przyziemiu, potem intensywna terapia, chirurgia dziecięca i właśnie sale operacyjne - mówi starosta Paweł Rajski. 

Drugie to remont laryngologii – ostatniego oddziału, który czeka na modernizację.

W budżecie na ten rok znalazły się pieniądze na remont ostatniego z oddziału – laryngologii. Kiedy te prace dobiegną końca będziemy mogli powiedzieć, że w ostatnich kilkunastu latach w budynku głównym zostały wyremontowane wszystkie oddziały. Mało tego – szpital został rozbudowany, bo powstało nowe skrzydło - dodaje starosta

remont w szpitalu
Autor: powiat ostrowski

Budowa bloku operacyjnego będzie kosztować 16 milionów złotych, z czego 14 milionów to dofinansowanie, jakie powiat pozyskał z funduszy ministerialnych. Sale operacyjne zostaną oddane do użytku w czerwcu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE