Potrzebna pomoc dla małej Jagody spod Kalisza. Dziewczyna znów przebywa w szpitalu

2022-06-26 9:34
Mała Jagódka PILNIE potrzebuje pomocy!
Autor: Jagoda kontra SMA

Jagódka Michalak, która walczy z SMA znów w tak krótkim czasie trafiła do szpitala. Rodzice dziewczynki cały czas proszą o wsparcie.

Na początku czerwca Jagódka opuściła ostrowski szpital, w którym spędziła kilka tygodni. Niestety, dziewczynka znów trafiła na OIOM. U Jagody zdiagnozowano sepsę, którą wywołała bakteria.

Jagoda po raz kolejny jest na intensywnej terapii. Tym razem zaatakowała sepsa, wywołana bakterią, która czaiła się po cichu i zaatakowała z dużą mocą. Proszę Was o wsparcie, o modlitwę za naszą Jagodę. Przed nami trudna decyzja. Lekarz dał nam już dokumenty odnośnie tracheotomii i PEG. Nie zostawiajcie nas w tym trudnym momencie. Dziękujemy za wszystko, co robicie dla nas do tej pory. Prosimy o wsparcie. SMA nie śpi. SMA czyha.

Mówią rodzice dziewczynki.

Ratunkiem dla Jagody jest terapia genowa. Koszt leczenia to blisko 10 milionów złotych. Na ten moment udało się zebrać ponad 4 mln 600 tysięcy.

Wspomóc Jagodę można TUTAJ

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Zdobycie 8/10 będzie graniczyć z cudem

Pytanie 1 z 10
Z jaką dziedziną sztuki powinna ci się kojarzyć nagroda Bookera?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE