Pokażą co mają! A jest co podziwiać! We wrześniu 5. Ostrowski Dzień Kolekcjonera!

2020-08-03 13:36
kolekcja
Autor: ODK Fb

Kolekcjonerzy poszukiwani. Ci, którzy chcą pochwalić się swoja pasją! 19 września w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się kolejny DZIEŃ KOLEKCJONERA i każdy, kto ma ochotę pokazać swoje zbiory - może się wtedy zaprezentować. Dotychczasowe spotkania pokazały jednoznacznie, że mieszkańcy Ostrowa i okolic potrafią zaskoczyć tym, co trzymają w domach! [AUDIO]

Pierwsi chętni już są i już wiadomo, że w trzecią niedzielę września w Ostrowie będzie można zobaczyć kolekcje pająków, ekskluzywnych szwajcarskich zegarków czy amerykańskie tablice rejestracyjne.
Zaprasza organizator Krzysztof Maciejewski.

Zastanawialiśmy się, czy w dobie pandemii nie odwołać tego wydarzenia. Ale uznaliśmy, że - przy zachowaniu rygoru sanitarnego- można się spotkać i pooglądać kolekcje. Dlatego organizujemy 5. Ostrowski Dzień Kolekcjonera. Bo warto. Nasi kolekcjonerzy też czekają na ten moment, by pokazać to, czym się interesują.

We wrześniu odbędzie się 5.Ostrowski Dzień Kolekcjonera - mówi organizator Krzysztof Maciejewski


W tym roku- z powodu pandemii- liczba wystawców została ograniczona do 30.
Wszystko dziać się będzie w ostrowskiej Synagodze.

Całość organizuje Ostrowskie Stowarzyszenie Ocalić od zapomnienia, i to na jego stronie należy szukać szczegółów zgłoszeń i wydarzenia.

Do tej pory- podczas DNIA KOLEKCJONERA - swoją pasją dzieli się miłośnicy nie tylko znaczków czy monet, ale także krzyży harcerskich, autografów czy wybranych książek.​

Tour de Pologne - wizualizacja etapu w Katowicach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.