Pograją w gry! Już w weekend 2. Festiwal Gier Planszowych w Ostrowie!

2020-02-24 13:16 BO
gry
Autor: BO

​Zagrają w gry i poznają najnowsze wydawnictwa. Już po raz drugi w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Festiwal Gier Planszowych. To nie lada gratka dla fanów planszówek, ale też doskonała okazja dla tych, którzy jeszcze nie grali w takie gry, by poznać ich możliwości. I być może odnaleźć w sobie nową pasję. Medialnym partnerem Festiwalu jest RADIO ESKA.

Pierwsza edycja festiwalu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Przez dwa dni  - w różne gry- zagrało w sumie kilkaset osób. Jak wielu przyznało, był to jeden z najfajniejszych weekendów w minionym roku. I teraz ta szansa znowu się pojawia!

Będą stanowiska do gry, będzie wypożyczania gier, wystawcy i sklepiki.

Zapraszamy wszystkich. I tych, którzy są "starymi wyjadaczami", jak i tych, którzy chcą rozpocząć dopiero swoją przygodę z grami. Dla każdego znajdziemy grę.

Co ważne, nie trzeba obawiać się tego, że nie zna się  zasad , wolontariusze chętnie  wszystko wyjaśnią, pokażą i nauczą grać w setki planszówek, które przygotujemy. Będzie też można  wziąć udział w licznych konkursach i turniejach z nagrodami!

Będą wystawcy, będą sklepiki. Każdy będzie zadowolony.

Mówi Marcin Marciczkiewicz, jeden z organizatorów festiwalu.


A 2. Festiwal Gier Planszowych już w najbliższy weekend - 29 lutego i 1 marca.
Wszystko dziać się będzie  w auli Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych przy ulicy  Waryńskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Wstęp jest wolny.

A medialnym partnerem festiwalu jest Radio Eska.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ : https://www.facebook.com/events/1260595100795623/?event_time_id=1260595104128956