marciniak

i

Autor: Arged KPR Ostrovia/fb

Piłka Ręczna. Marciniak zostaje w Ostrovii Zawodnik podpisał dwuletni kontrakt

2023-03-15 7:18

Patryk Marciniak zostaje na kolejne dwa lata w KPR Ostrovii! Nowy kontrakt szczypiornisty obowiązywać będzie do 2025 roku - informuje KPR. Marciniak to wychowanek klubu, który właśnie w Ostrovii spełnia marzenia o grze w superlidze. Grać chce nadal i to przez kolejne dwa sezony.

Negocjacje się skończyły. 24-letni zawodnik podjął decyzję : zostaje w Ostrowie.

- Zawsze mówiłem, że moim marzeniem jest zagrać z Ostrovią w PGNiG Superlidze. To marzenie zrealizowałem, ale to nie koniec. Mamy jeszcze sporo do zrobienia. Cieszę się, że zostaje na kolejne dwa lata w klubie, w którym się wychowałem i który jest wartością dodaną rozgrywek. Jestem szczęśliwy, że przez kolejne lata, razem z naszymi kibicami będę mógł dzielić chwile radości po zwycięstwach naszego zespołu - informuje na stronach klubu Patryk Marciniak.

Marciniak ma 24 lata. Mierzy 183 cm. Trwający sezon jest jego debiutem w PGNiG Superlidze.

Wychowanek klubu w 17 meczach rzucił 55 bramek na skuteczności 65%. Marciniak zanotował także w dotychczasowych występach 30 asyst.

Medialnym parterem ostrowskich piłkarzy ręcznych jest Radio Eska.

QUIZ: Gwiazdy polskiego sportu w PRL-u. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Podejrzewano, że Irena Kirszenstein-Szewińska naprawdę była:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE