Janusz Jurek

i

Autor: Janusz Jurek

Ostrowianin z finale konkursu URBAN PHOTO AWARDS 2022

2022-07-28 9:32

Janusz Jurek, artysta grafik, fotograf z Ostrowa znalazł się w finale URBAN PHOTO AWARDS. Międzynarodowego konkursu, który prezentuje fotografię uliczną we wszystkich jej gatunkach.

Wyniki konkursu poznamy w październiku podczas festiwalu fotograficznego Trieste Photo Days, ale finałową selekcję prac można oglądać już teraz. A znalazło się w niej aż dziewięcioro Polaków, wśród nich również ostrowianin Janusz Jurek. Artysta grafik, fotograf, wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach. Jego prace zostały wybrane jak otwierające program Adobe. Teraz ponownie znalazł się w gronie najlepszych.

Janusz Jurek

i

Autor: Janusz Jurek

To już 13. edycja Urban Photo Awards - konkursu który stawia sobie za cel prezentację fotografii ulicznej we wszystkich jej odmianach -od typowego, spontanicznego streeta, aż po portrety, zdjęcia podróżnicze i projekty reportażowe. 

Polacy, którzy walczą o nagrodę główną:Bartłomiej Ramian (kat. Streets), Marzena Hans (kat. Streets), Andrzej Dragan (kat. People i Spaces), Dorota Yamadag (kat. Spaces), Janusz Jurek (kat. Spaces), Magda Chudzik (kat. Creative), Małgorzata Wakuluk (kat. Creative i Projects & Portfolios), Szymek (kat. Creative) i Damian Lemański (kat. Projects & Portfolios i Urban Book Award).

urban photo

i

Autor: Maria Chudzik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE