kpr

i

Autor: fb KPR Ostrovia

Sport

Ostrów. Zostają w KPR Ostrovia na kolejny sezon

2023-03-27 10:21

Maciej Nowakowski zostaje w KRP Ostrovia. Jako trener poprowadzi drużynę w kolejnym sezonie. Na dłużej zostaje również Przemysław Urbaniak, wychowanek Azoty Puławy, który w wielkim stylu debiutuje w superlidze.

Mam nadzieje, ze naszych kibiców nie zawodzimy i nasze widowiska są atrakcyjne dla oka mówi Maciej Nowakowski, trener KPR. - Bo dla nerwów może już niekoniecznie. Ale to taki sport, piłka ręczna do dynamiczna dyscyplina i kibic, który kupuje bilet musi się liczyć z takimi emocjami. Dla mnie jako trenera, dla zawodników pewnie byłoby super, gdybyśmy wszystkie mecze 10 minut do końca mieli 10 bramek przewagi. Ale nie o to chodzi w sporcie, bo te pozytywne emocje na pewno są konieczne.

Przed KPR dwa trudne spotkania – 2 kwietnia na wyjeździe zmierzą się z Industrią Kielce, a 5 kwietnia w Arenie Ostrów podejmą Chrobry Głogów. A partnerem medialnym drużyny jest Radio Eska.

kpr

i

Autor: fb KPR Ostrovia Maciej Nowakowski i Jakub Kaszuba
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE