mzk

i

Autor: fb MZK

Ostrów. Wielkie liczenie w MZK

2023-03-07 8:41

Liczą pasażerów i sprawdzają obłożenie wszystkich swoich linii. Miejski Zakład Komunikacji w Ostrowie sprawdza, z których kursów korzysta najwięcej osób. I dotyczy to nie tylko linii "M" na trasie Ostrów- Kalisz, ale również wszystkich miejskich.

Mamy takie dane za ubiegły rok- - mówi Janusz Marczak, prezes spółki MZK. Na podstawie tych obserwacji widzimy, że niektóre linie nie są zbyt mocno obłożone pasażerami. Ale widzimy też ze z tych kursów korzysta wiele starszych osób, dla których to jedyny dostępny środek komunikacji. Trudno nam jednak zarejestrować wszystkie przejazdy osób z uprawnieniami do darmowych kursów. Nakłaniamy oczywiście tych pasażerów, aby bilet elektroniczny odbijali po to, abyśmy mogli zarejestrować ze ten dany kurs jest potrzebny. Namawiamy do tego, by te przejazdy rejestrować bo dla nas to sygnał, że jedziemy, autobus jest nam potrzebny. 

MZK obsługuje 23 linie miejskie i międzygminne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE