polska łotwa

i

Autor: FB Arena Ostrów

Ostrów. Wielki mecz przed Mistrzostwami Europy

2023-02-17 12:38

Polska reprezentacja piłki ręcznej w Hali Arena Ostrów. To tutaj już w kwietniu rozegrany zostanie ostatni mecz kwalifikacyjny do mistrzostw Euro 2024. Rywalem biało-czerwonych będzie drużyna z Łotwy.

Ostrów po raz pierwszy będzie gospodarzem takiego wydarzenia - mówi prezes spółki Ostrowskie Inwestycje Sportowe Zbigniew Trzoska. Na pewno są dwie składowe tego wyboru. Po pierwsze mamy wspaniały obiekt. Druga to publiczność, kibice piłki ręcznej, którzy już zostali dostrzeżeni w całej Polsce. I to pewnie zdecydowało o tym, że Polski Związek Piłki Ręcznej zdecydował się z nami współpracować. Ze względu na formułę współpracy, formę umowy dużo zadań organizacyjnych leży po stronie naszej spółki. To wszystko co jest związane z imprezą masową, przygotowaniem boiska do meczu, trybun i zabezpieczenia dokumentacji. A PZPR jest odpowiedzialny za to, żeby dostarczyć tu drużyny i sędziów.

arena ostrow

i

Autor: fb arena ostrów

A mecz Polska – Łotwa rozegrany zostanie w Ostrowie 30 kwietnia. Szczegóły na stronie Hali Arena.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE