michał grzesiak

i

Autor: az

Ostrów. Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski [OGLĄDAJ]

2023-03-08 10:08

Dwa razy zdobył tytuł Mistrza Europy i Mistrza Świata. Teraz po raz ósmy ma szansę ponownie zostać Mistrzem Polski.

Michał Grzesiak, ostrowianin, jeden z najbardziej utytułowanych kickboskserów już w weekend bronić będzie tytułu podczas zawodów w formule Kick light, jakie rozegrane zostaną w Jarosławiu.

Jest jeszcze 5 zawodników w moje kategorii, moich przeciwników- mówi Michał Grzesiak. - Przyjeżdzają zawodnicy z różnych klubów, czasami dochodzą nowi. Czasami ci, którzy byli rok wcześniej nie przyjeżdżają z powodu kontuzji albo zmieniają kategorię wagową. Bardzo różnie to wygląda i właściwie co roku zmienia się ekipa w mojej kategorii. Tym razem po raz pierwszy nie znam przeciwników.

michał grzesiak

i

Autor: fb Michał Grzesiak

Na pewno trudniej jest bronić tytułu niż sięgać po niego po raz pierwszy- dodaje Grzesiak - Przy obronie towarzyszy presja, że trzeba się pokazać, że jest się mistrzem. Jeśli walczy się po raz pierwszy o tytuł, to nie ma się nic do stracenia – jeśli się uda to super, jeśli nie to nikt śmiał się nie będzie. Więc presja jest, ale przez ostatnie lata nauczyłem się jak sobie z nią radzić i myślę, że będzie dobrze.

Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski kickboxingu

Mistrzostwa Polski w Jarosławiu potrwają od piątku do niedzieli. Można je śledzić w Internecie na kanale Fight Time na Youtube. A Michałowi Grzesiakowi jako partner medialny kibicuje Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE