kpr tomczak

i

Autor: fb Arged KPR Ostrovia

Ostrów. Bartłomiej Tomczak i jego 2000 bramek

2023-02-13 10:23

Zawodnik Arged KPR Ostrovia w elitarnym gronie zdobywców 2000 bramek rzuconych w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bartłomiej Tomczak magiczną liczbę przekroczył podczas niedzielnego meczu z MKS Kalisz.

Miał więc podwójne święto – swój rekord i wygrana 29:25 oraz zdobyte 3 punkty do tabeli PGNIG Superligii.Przede wszystkim się cieszę, że przy tak fantastycznej publiczności stanęliśmy dziś na wysokości zadania i wygraliśmy ten mecz - mówi Bartłomiej Tomczak. Bo to był główny cel, zebyśmy wygrali jako drużyna 3 punkty, a jeśli udało się jeszcze coś dodatkowo osiągnąć to jest coś fantastycznego. Patrzeć na te trybuny,  to jest niesamowita moc. Oby ta historia z naszym klubem trwała jak najdłużej, bo jesteśmy najlepszym beniaminkiem w historii.

kpr tomczak

i

Autor: fb Arged KPR Ostrovia

A kolejny mecz już w sobotę 18 lutego – na wyjeździe drużyna z Ostrowa zmierzy się z MMTS Kwidzyń. Natomiast 25 lutego ponownie w Hali Arena spotkanie z Gwardią Opole. Patronem medialnym szczypiornistów jest Radio Eska.

kpr ostrovia

i

Autor: bz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE