piecioboj

i

Autor: fb Agnieszka Dera

Ostrów. Agnieszka Dera wicemistrzynią Polski

2023-03-14 9:20

Ma na koncie już tytuł mistrzyni Europy kettlebell lifting. Teraz zadebiutowała w kettlowym pięcioboju i została wicemistrzynią Polski.

Ostrowianka Agnieszka Dera, zawodniczka Klubu IRONFIT podczas zawodów w Rybniku pokonała utytułowanych w tej formule przeciwników i stanęła na podium.

Pięciobój, coś zupełnie innego niż do tej pory. Jak sama nazwa wskazuje to pięć oddzielnych konkurencji, w każdej zdobywa się punkty, a łączna suma daje wynik dla sędziów. Pięciobój to zawody bardziej siłowe, trudniejsze niż normalny nasz długi cykl- mówi Agnieszka Dera. - A konkurencja była naprawdę duża. Jedną z moich konkurentek była mistrzyni Polski, która jeździ już na zawody międzynarodowe w pięcioboju. Ale to dawało dodatkową mobilizację, motywację i wiemy do czego mamy dążyć w przyszłości. I udało mi się zdobyć 2 miejsce w mojej kategorii wiekowej i wagowej.

piecioboj

i

Autor: fb Agnieszka Dera

A zawodnicy klubu IRONFIT szykują się do kolejnego wyzwania – Mistrzostw Świata półmaratonu w Belgii, które odbędą się już w kwietniu.

ketle

i

Autor: fb Ironfit
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE