wosp

i

Autor: fb Rafał Konopielko Rafał Konopielko, Agnieszka Dera i Krzysztof Laskowski

Ostrów. 2023 pompki. Rafał Konopielko podjął wyzwanie dla WOŚP

2023-01-30 11:57

2023 pompki w dwie i pół godziny. To wyzwanie, jakiego podjął się Rafał Konopielko, mistrz fitnessu z Ostrowa. Specjalnie dla WOŚP. Podczas niedzielnego finału wykonał zadanie, za które płacili sponsorzy. Ostatnie 20 pompek wykonał na jednej ręce, a finałowe 3 - jeszcze z klaśnięciem.

Po raz pierwszy robiłem taką akcję, a zainspirowałem się Agnieszką i Krzysztofem, którzy podjęli wyzwanie podnoszenia 2023 razy kettli też dla WOŚP - mówi Rafał Konopielko. Podjąłem decyzję w czwartek i pomyślałem - spróbujemy. Tym bardziej, że cel szczytny. Codziennie robimy coś zwariowanego, taki jest tryb życia, a fajnie kiedy ktoś za to zapłaci i można zrobić coś dobrego. Sponsorzy się znaleźli, bo mam dużo znajomych, którzy wspierają mnie w innych działaniach, zawodach i zawsze mogę na nich liczyć.

wosp ketle

i

Autor: az

Wielka Orkiestra zagrała po raz 31, a sztab w Ostrowie zebrał rekordową kwotę ponad 400 tysięcy złotych.

wosp pompki

i

Autor: az Rafał Konopielko i Michał Grzesiak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE