Mecze „Stalówki” bez udziału publiczności!

2020-10-16 12:33 k
Najbliższe mecze Stali bez kibiców
Autor: Arged BM Slam Stal Ostrów/ mat. prasowe

Najbliższe mecze Arged BM Slam Stali Ostrów odbędą się bez udziału publiczności. To pokłosie decyzji rządu w związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem. Ostrów Wielkopolski znalazł się w czerwonej strefie i dlatego też na trybunach podczas meczów koszykówki nie będą mogli zasiąść kibice.

Spotkanie „Stalówki” z GTK Gliwice odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Jego początek o godzinie o godzinie 15:30. Gdzie będzie można obejrzeć mecz Arged BM Slam Stali? Transmisję z tego spotkania przeprowadzi platforma emocje.tv. Z kolei w środę, 21. października do Ostrowa przyjedzie zespół Kinga Szczecin. Ten mecz także zostanie rozegrany przy pustych trybunach. Tym razem zawodnicy na parkiet wybiegną o godzinie 19:00.

W trwającym sezonie Energa Basket Ligi zawodnicy Arged BM Slam Stali Ostrów rozegrali do tej pory 7 pojedynków. Wygrali 4 a przegrali 3 z nich. Ten wynik to rozczarowanie dla fanów żółto-niebieskich, którzy liczyli na walkę o medale. Jeśli drużyna ma nadal liczyć się w walce o najwyższe cele, to w najbliższych meczach musi wejść na wyższy poziom.

Medialnym partnerem Arged BM Slam Stali Ostrów jest Radio ESKA.

Jak tanio pograć w golfa | ESKA XD - Fit vlog #6

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.