KPR Ostrovii: za nami jesienna runda zmagań w PGNiG Superlidze

2022-12-20 13:54
kppr
Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Chyba takiego wyniku, jak na beniaminka nikt się nie spodziewał. Arged KPR Ostrovia zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów, ale co ważniejsze - podopieczni Macieja Nowakowskiego sprawili, że ostrowianie ponownie zakochali się w piłce ręcznej.

Na podsumowania jeszcze przyjdzie czas. Ale już teraz możemy powiedzieć, że Arged KPR Ostrovia, jako beniaminek zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w pierwszej rundzie zmagań PGNiG Superligi. Kończąc pierwszy etap rozgrywek na 9. miejscu z dorobkiem 17 punktów. Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu wydarzeń, a najbardziej cieszy fakt, że ostrowianie ponownie zakochali się w piłce ręcznej.

Ten awans, to wszystko co się po tym awansie wydarzyło, nasza gra i to ile punktów zebraliśmy w tej pierwszej rundzie naprawdę możemy być z tego zadowoleni. Bo mówię, spowodowało to, to - że ludzie w Ostrowie pokochali piłkę ręczną, zaczęli przychodzić, na piłkę ręczną. Ja często powtarzam chłopakom na treningach, że oni już nie przychodzą, bo są ciekawi Superligi i jak to wygląda. Oni przychodzą, bo oni, zawodnicy dobrze grają w piłkę ręczną - mówi trener KPR Ostrovii, Maciej Nowakowski.

​"Biało-czerwoni" na ligowe boiska wrócą dopiero w lutym, a wy słuchajcie uważnie eski, bo już niedługo pojawi się pełne podsumowanie rundy jesiennej ostrowskich szczypiornistów.

Medialnie ostrowską piłkę ręczną wspiera Radio Eska.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE