przemoc

i

Autor: pixabay

Kalisz/Krotoszyn. Skrzywdził dziewięć dziewczynek. Spędzi w więzieniu ponad 11 lat

2022-11-18 12:02

Przez 15 lat krzywdził dziewczynki. Kara go nie minie. Jest PRAWOMOCNY WYROK ws. pedofila z Krotoszyna, który wykorzystał seksualnie dziewięć nastolatek. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Mężczyzna dostał wyrok 11 lat i 3 miesięcy więzienia.

50 - letni dziś skazany przez lata czuł się bezkarny. Bo ofiary bały się mówić. Ale w ubiegłym roku jedna z nich w końcu nie wytrzymała i opowiedziała o swoim dramacie.

Prokuratura ustaliła, że ofiar jest dziewięć. Większość z nich to dziś dorosłe już kobiety. Bo sprawca działał od 2000 roku. Został oskarżony o 10 czynów. Ale ani prokurator ani sąd szczegółów nie podają. Wiemy jedynie, że chodzi o tzw. inne czynności seksualne. Podczas śledztwa oskarżony przyznał się do trzech zarzutów. Zeznań z sądu nie znamy -  bo proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

Sąd pierwszej instancji - 28 marca tego roku uznał 50 - latka winnym wszystkich i skazał go na łącznie 11 lat i 3 miesiące więzienia. Nakazał też terapię związaną z preferencjami seksualnymi. I zakazał zbliżania do ofiar i kontaktowania z nimi. Ale pojawiły się apelacje i Sąd Okręgowy w Kaliszu sprawą zajął się ponownie. I w całości podtrzymał wyrok Sądu Rejonowego w Krotoszynie.

Mężczyzna musi też zapłacić 50 tysięcy złotych na rzecz kilku pokrzywdzonych.

Wyrok jest prawomocny.

Quiz. Andrzejki 2022 za pasem. Czy znasz wszystkie wróżby? Sprawdź, czy umiesz lać wosk, czy tylko wodę

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Najpopularniejsza andrzejkowa wróżba to:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE