szymon

i

Autor: MARATOMANIA Na zdjęciu patron zawodów śp. Szymon Pieczyński

Już można trenować! Będzie Cross Duathlon im. Szymona Pieczyńskiego w Wysocku!

2020-08-11 14:06

​Na tę imprezę sportową czeka wielu. I koronawirus nie zmienił planów organizatorów, choć wprowadził kilka zmian. W tym limit liczby uczestników - 150! Właśnie ruszyły zapisy na Cross Duathlon im. Szymona Pieczyńskiego, który zostanie zorganizowany 3 października w podostrowskim Wysocku Wielkim. Czas na zgłoszenie jest do 17 września.

Duathlon to połączenie biegania z jazdą na rowerze. Zawodnicy pokonają blisko 30 kilometrów - 7, 5  ( 5 + 2,5) biegiem i 20 na rowerze.

Październikowa impreza ma przede wszystkim promować zdrowy i aktywny styl życia. Ma też upamiętnić tragicznie zmarłego w 2018 roku  triathlonisty - Szymona Pieczyńskiego.
Był on członkiem klubu sportowego Maraton, który imprezę organizuje.

Koronawirus pokrzyżował wiele planów i odwołał wiele wydarzeń, także sportowych. Organizatorzy tej imprezy nie chcieli się jednak poddać i przygotowali zawody. Choć nałożone w związku z pandemią nowe zasady - zmieniły kilka punktów regulaminu.

Nałożyły też limit uczestników. Może być ich 150. A zapisy trwają do 17 września. Nie będzie możliwości zapisania się w dniu zawodów, co było wcześniej praktykowane.

Co ważne- zapisy prowadzone są przez internet.

Zajrzyjcie TUTAJ : https://time4run.com.pl/imprezy/cross-duathlon-im-szymona-pieczynskiego/?fbclid=IwAR0nNFNWdvHzthuaRCYzEPQiuAm_bqDMg4Qqcl49RcEqKEz25eJRu7qjt9c

A duathlon poleca RADIO ESKA!

Jak działa krwiodawstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE