wypadek

i

Autor: wlkp24.info

Nie żyją blisko 3-letni chłopiec i 39-letni mężczyzna. Nowe fakty o dramacie na DK11

2023-03-08 17:07

W środę (8 marca), wczesnym popołudniem pod Ostrowem Wielkopolskim, na prostym odcinku drogi zderzyły się dwa samochody. Były to osobowy ford i cysterna. Na miejscu zginęły dwie osoby, w tym mały chłopiec. Ponadto jedna osoba w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Śmiertelny wypadek na DK11

Nie żyją 39-letni mężczyzna i niespełna 3- letni chłopiec. 32-letnia kobieta w stanie ciężkim jest na intensywnej terapii w szpitalu w Ostrowie. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło w środę (8 marca) w południe - w Szczurach - na krajowej 11 pod Ostrowem Wielkopolskim.

Osobowy ford wjechał pod cysternę, a przyczyny wypadku są wyjaśniane. Prawdopodobnie osobówka zjechała na lewy pas i zderzyła się z ciężarówką, ale to muszą teraz ustalić śledczy.

Kierowca cysterny - 44 -letni mieszkaniec powiatu kaliskiego był trzeźwy. Pobrano od niego krew do dalszych badań.

39-latek, który zginął w wypadku to mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Chłopiec był z Ostrowa, podobnie jak jego mama, która obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Ostrowie. Jest w ciężkim stanie.

W miejscu wypadku jest ruch wahadłowy. Taka sytuacja może potrwać jeszcze przez dłuższy czas.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE