kara

i

Autor: pixabay Są wyniki sekcji zwłok kobiety, która zmarła w szpitalu w Kaliszu po cesarskim cięciu

Dlaczego kobieta zmarła tuż po porodzie? Prokuratura zna wyniki sekcji, ale...

2021-11-19 11:15

Prokurator już zna dokładną przyczynę śmierci, ale wciąż trwają przesłuchania medyków - więc szczegółów nie ujawnia. Wracamy do śledztwa w sprawie 40 - letniej pacjentki szpitala w Kaliszu, która zmarła po cesarskim cięciu. Dziecko przeżyło. Do tragedii doszło w kwietniu tego roku. Śledztwo prowadzi Prokuratura Regionalna w łodzi .

Szczegółowa opinia biegłych wpłynęła niedawno. W oparciu o nią i zabezpieczoną w śledztwie dokumentację medyczną - prokurator przesłuchuje świadków i lekarzy oraz inny personel medyczny szpitala, który opiekował się kobietą.

Na razie nie postawiono nikomu zarzutów, a śledztwo prowadzone jest w sprawie a nie przeciwko konkretnym osobom. W kierunku błędu w sztuce lekarskiej.

Prokuratura jest oszczędna w informowaniu o przebiegu tych czynności. Decyzja o ewentualnych zarzutach lub powołaniu kolejnych biegłych, ma zapaść jeszcze w tym roku.

40 - latka zmarła 27 kwietnia 2021, po cesarskim cięciu.

Osierociła synka i jego starsze rodzeństwo.

Sonda
Czy spotkaliście się ze zjawiskiem "znieczulicy"?
Źródło: Dlaczego kobieta zmarła tuż po porodzie? Prokuratura zna wyniki sekcji, ale...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE