Arged Malesa TŻ Ostrovia – Abramczyk Polonia Bydgoszcz [INFORMACJE DLA KIBICÓW]

2020-07-08 12:14 k
Pierwszy mecz TŻ Ostrovii w sezonie 2020
Autor: TŻ Ostrovia /mat. prasowe

W najbliższą niedzielę, 12. lipca żużlowa Ostrovia oficjalnie zainauguruje sezon 2020 na torach eWinner 1. Ligi żużlowej. Rywalami podopiecznych Mariusza Staszewskiego będą przyjezdni z Bydgoszczy. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 14:00. Sprawdź najważniejsze informacje dla kibiców!

Mecz na stadionie będzie mogła zobaczyć ograniczona liczba kibiców. Wszystko to spowodowane jest wymogami sanitarnymi, które wprowadzone są ze względu na pandemię koronawirusa.  Zgodnie z wytycznymi na stadionie może być zapełnione 25% pojemności stadionu.

W pierwszej kolejności wejście na mecz zapewniony mają posiadacze karnetów na sezon 2020. Pozostałe wejściówki najpierw będą mogli zarezerwować Ci, którzy wykupili wirtualne karnety-cegiełki. Jeśli pozostaną jeszcze wolne bilety – trafią one do otwartej sprzedaży. Początek dystrybucji biletów w czwartek o godzinie 12:00.

Co ważne, bilety będzie można nabyć jedynie drogą elektroniczną. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej klubu www.tzostrovia.pl. Klub na swojej stronie będzie również informował o zasadach jakie będą obowiązywały przed, w trakcie oraz po zakończeniu spotkania.

Osoby, które nie będą mogły wybrać się na Stadion Miejskie w Ostrowie, będą mogły obejrzeć mecz w sieci. Transmisję w internecie przeprowadzi platforma Canal+.

Zlot zabytkowych samochodów w Ostrowie Wielkopolskim

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.