Aparaty w dłoń! OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu zachęca do udziału w konkursie „W obiektywie”

i

Autor: OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu

Aparaty w dłoń! OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu zachęca do udziału w konkursie „W obiektywie”

2023-02-05 7:46

To już 28. edycja konkursu „W obiektywie”, który organizuje OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu. Jeśli lubicie fotografować i chcecie pokazać swoje prace, to koniecznie musicie wziąć udział. Prace należy przesłać do 15 marca br.

To konkurs, który z roku na rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Udział w nim biorą nie tylko kaliszanie, ale także osoby z regionu, a nawet z całej Polski. Tematyka prac jest dowolna.

Można sfotografować krajobraz, motyla, ptaka, wodospad. Chodzi o to, żeby to zdjęcie coś wnosiło, żeby miało swój wyraz, swoją wypowiedź. Mamy tak jak w ubiegłym roku nagrodę za najlepsze zdjęcie natury i najlepszy portret. Zdjęcia nie mogą być ulepszane. Najmniejszy format, jaki można zgłosić wynosi 30x40 cm. - mówi Piotr Bigora, dyrektor Wieży Ciśnień w Kaliszu

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i pieniężne. Zdjęcia wraz z kartą zgłoszeniową można nadsyłać (lub składać osobiście) do 15 marca 2023 r. na adres OKP Wieża Ciśnień im. B. Jareckiego w Kaliszu ul. Górnośląska 66a, 62-800 Kalisz. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na wernisażu wystawy pokonkursowej w dniu 31.03. 2023 r.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy na zdjęciach?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu?
Rozpoznajesz tę gwiazdę?
Źródło: Aparaty w dłoń! OKP Wieża Ciśnień w Kaliszu zachęca do udziału w konkursie „W obiektywie”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE