Zdjęcia do "Behawiorysty" ruszą w połowie maja! Wiemy kto zagra główną rolę

2021-05-06 13:05 MarcinM
BEHAWIORYSTA Remigiusza Mroza z autografem
Autor: brak autora

Opole znów stanie się planem filmowym. Tym razem w stolicy regionu powstanie serial na motywach książki "Behawiorysta" opolskiego pisarza Remigiusza Mroza. W obsadzie serialu gwiazdy!

Wiele szczegółów miasto i producenci nadal zachowują w tajemnicy. Wiadomo na razie, że zdjęcia ruszą w połowie miesiąca. Ale gdzie i jak długo potrwają - to na razie sekret. Producenci informowali o poszukiwaniach statystów na plan od 19 maja. Czy będzie to rzeczywiście pierwszy dzień zdjęciowy - okaże się w przyszłym tygodniu gdy ratusz poda szczegółowe informacje.

Obsada serialu Behawiorysta

Książka Remigiusza Mroza opowiada historię Gerarda Edlinga - opolskiego prokuratora i specjalisty od odczytywania mowy ciała. W tę rolę wcieli się Robert Więckiewicz, znany między innymi z filmu Kler, czy Pod Mocnym Aniołem. Przestępcę, którego ścigać będzie Edling zagra Krystian Pesta. W produkcji pojawią się także Ewa Kolasińska, Katarzyna Dąbrowska, Magdalena Czerwińska, Anna Mrozowska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Marysia Sobocińska i Anna Próchniak.

Serial wyreżyseruje Łukasz Palkowski, który wcześniej pracował przy dwóch innych produkcjach na podstawie prozy Mroza – Chyłka – Zaginięcie i Chyłka – Kasacja.

Robert Więckiewicz
Autor: Michal Wozniak Robert Więckiewicz

Ratusz podpisał umowę na produkcję jednego sezonu składającego się z ośmiu odcinków. Za promocję miasta zapłacił ponad 300 tysięcy złotych. A wnet fani Szadzi będą mogli obejrzeć drugi sezon serialu. Niestety producenci nie wrócili w nim do Opola. Ale będziemy mieć równie mrocznego i tajemniczego Behawiorystę.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Polub nasz fanpage ESKA Opole News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy!