Za nami pierwszy etap plebiscytu „Świeć się”! Najwyższy czas, by wybrać zwycięzcę. Jak oddać głos i wesprzeć miasto w walce o 50.000 zł pomocy od Energi?

2021-01-18 14:24 Akcja partnerska
Czy Opole zostanie świetlną stolicą Polski?
Autor: mat. partnera Czy Opole zostanie świetlną stolicą Polski?

Za nami pierwszy etap Plebiscytu Miast „Świetlna Stolica Polski”. Do finału przeszło 16 najpiękniej oświetlonych miast z całej Polski. Ale nie ukrywajmy, że walka o wejście do drugiego etapu była zacięta. Teraz pora zagłosować na to jedno miasto, które zyska tytuł „Świetlnej Stolica Polski”.

„Świeć się z Energą”

Tegoroczna edycja „Świeć się z Energą” to aż 188 miast zgłoszonych do plebiscytu oraz ponad 84 tysiące oddanych głosów w pierwszym etapie głosowania! Teraz przyszła kolej na wybranie tegorocznego zwycięzcy, który zgarnie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”.

Decyzją internautów finalistami 12. edycji „Świeć się z Energą” są (w kolejności alfabetycznej):

1. Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

2. Brzesko (małopolskie)

3. Chełm (lubelskie)

4. Czeladź (śląskie)

5. Czersk (pomorskie)

6. Koszalin (zachodniopomorskie)

7. Łomża (podlaskie)

8. Opole (opolskie)

9. Radom (mazowieckie)

10. Rzeszów (podkarpackie)

11. Szczytno (warmińsko-mazurskie)

12. Starachowice (świętokrzyskie)

13. Toruń (kujawsko-pomorskie)

14. Gmina Węgliniec (dolnośląskie)

15. Września (wielkopolskie)

16. Wschowa (lubuskie)

Kto zwyciężył w woj. opolskim?

W województwie opolskim do drugiego etapu plebiscytu przeszło Opole wygrywając sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, który wesprze potrzebujących mieszkańców. Wśród pięknych iluminacji miasta największą uwagę przykuwa ślicznie ozdobiona choinka oraz świetlne bombki, sanie czy... egzotyczne zwierzęta! Zjawiskowo prezentuje się także most! Wystarczy zobaczyć zdjęcia!

Rusza drugi etap głosowania

Niebawem rusza drugi etap głosowania, dlatego warto regularnie głosować, aby Opole mogło zdobyć tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”!

Do wygrania dobroczynny sprzęt AGD za 40 000 zł ufundowany przez Energę z Grupy ORLEN. Urządzenia trafią do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem. Głosowanie trwa od 14 do 25 stycznia, a link do głosowania znajdziecie >>tutaj<<.

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Przypomnijmy, że „Świeć Się z Energą” to nie tylko Plebiscyt Miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, uchwycić na zdjęciu atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii:

  • Mój Dom,
  • Moi Bliscy,
  • Moje Miasto,
  • Moja Ulubiona Szopka
  • oraz Moja Iluminacja.

A potem to już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Chcesz wziąć udział w konkursie, wygrać i zgarnąć bon? Zgłoś swoje zdjęcie na https://swiecsie.se.pl/formularz/ Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

Akcja partnerska

Świeć się z Energą
Autor: Materiały promocyjne