policja

i

Autor: slaska.policja.net

Śmierć kobiety w Krapkowicach. Miała 25 lat. Co się stało?

2023-02-19 19:33

W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Krapkowicach ratownicy znaleźli 25-latkę, która zasłabła podczas kąpieli. Jak poinformował dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej, pomimo próby reanimacji, kobieta zmarła.

Śmierć kobiety w Krapkowicach. Doszło do zatrucia czadem?

Do zdarzenia doszło w niedzielę. Służby ratownicze wezwano do jednego z mieszkań przy ulicy Kilińskiego w Krapkowicach, gdzie pod prysznicem zasłabła 25-letnia kobieta. Przybyli na miejsce policjanci, widząc, że w lokalu jest piecyk gazowy, wynieśli poszkodowaną z lokalu i rozpoczęli resuscytację. Pomimo wysiłków ratowników, lekarz stwierdził zgon poszkodowanej.

Jedną z potencjalnych przyczyn śmierci kobiety jest zatrucie tlenkiem węgla. Strażacy, którzy zmierzyli poziom tlenku węgla w mieszkaniu, nie odnotowali większych przekroczeń stężenia tego gazu, jednak policja przed ich przyjazdem przewietrzała lokal. Za możliwością zaczadzenia przemawiają objawy zatrucia u dwóch przebywających w mieszkaniu. Oficjalne przyczyny zgonu określi autopsja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE