Akcja "Świeć się z Energą": Czy Opole zostanie Świetlną Stolicą Polski?

2021-01-05 16:07 Akcja partnerska
Ruszyła akcja Świeć się z Energą: Czy Opole zostanie Świetlną Stolicą Polski?
Autor: Facebook/Opole Ruszyła akcja "Świeć się z Energą": Czy Opole zostanie Świetlną Stolicą Polski?

Ruszyła XII edycja "Świeć się z Energą" - wyjątkowego konkursu, w którym każde z miast może zawalczyć o tytuł najpiękniej rozświetlonego miejsce w Polsce! Ale to nie wszystko, bo oprócz tak ważnego tytułu, do zwycięskich miast trafią także charytatywne nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych. Mieszkańcy Opola, pora ruszyć do walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”!

„Świeć się z Energą”

Organizatorzy konkursu już od 12 lat udowadniają jak wielkie serce mają Polacy. Charytatywna pomoc w ramach „Świeć się z Energą” trafiła do dziesiątek placówek pomocowych oraz setek rodzin indywidualnych w całej Polsce, a całkowita kwota wsparcia przekroczyła w zeszłym roku 1 milion złotych! Podczas XI edycji charytatywnego plebiscytu tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zdobyła Bielsko-Biała, a zaraz za nią uplasował się Zamość i Rzeszów. Czy tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zostanie obroniony w tym roku? A może któreś z miast zaskoczy swoją wyjątkową iluminacją? Przekonajmy się.

Zagłosuj na Opole!

Nie tylko opolski rynek rozświetlił się na święta! Przed ratuszem staneły gigantyczne choinki, prezenty, kwiaty, słodycza, a nawet...magiczne zwierzęta i owady. Ale świąteczny klimat można też poczuć na ulicy Krakowskiej czy na placu Wolności. Czy Opole ma szansę zdobyć tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”? Które miasto sięgnie w tym roku po ten tytuł? Mieszkańcy Nysy, Baborowa, Opola i innych miast z regionu - pora ruszyć do "walki" o tytuł „mistrza województwa”, a potem "Świetlnej Stolicy Polski"! Twoje miasto świeci najpiękniej? Zagłosuj i pomóż zdobyć charytatywne nagrody! Swój głos oddasz >>TUTAJ<<

Konkurs fotograficzny „Świeć się”

Na tym jednak świąteczny konkurs się nie kończy, bo Świeć się z Energą to nie tylko plebiscyt miast, ale również plebiscyt własnych możliwości i umiejętności. Czyli nic innego, jak konkurs fotograficzny dla każdego! Wystarczy, na zrobionym przez siebie zdjęciu uchwycić atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, następnie wysłać je poprzez formularz przypisując zdjęcie do jednej z kategorii: Mój Dom, Moi Bliscy, Moje Miasto, Moja Ulubiona Szopka oraz Moja Iluminacja. A potem już tylko zachęcać znajomych do głosowania na swoją pracę. Prawda, że proste? Pamiętajcie, że do wygrania aż 79 nagród o wartości ponad 30 000 złotych.

Więcej informacji znajdziecie >>TUTAJ<<.

Czy pomoc trafi do potrzebujących z Twojego miasta?

Dzięki Świeć się z Energą do 16 miast z całej Polski trafia kilkadziesiąt urządzeń AGD o łącznej wartości 200.000zł! Lodówki, pralki otrzymają osoby i instytucje, które nie mogą pozwolić sobie na nowy sprzęt. Chcesz pomóc potrzebującym ze swojego miasta? Odwiedzaj Swiecsie.pl i regularnie głosuj. Powiedz o akcji znajomym i rodzinie. Wspieraj w ten sposób swojego faworyta, w walce o charytatywne nagrody, prymat w regionie i tytuł Świetlnej Stolicy Polski!

Inicjatorem i wyłącznym sponsorem akcji jest Energa Grupa ORLEN.

 

Ruszyła akcja Świeć się z Energą
Autor: mat. partnera Ruszyła akcja "Świeć się z Energą"

Akcja Partnerska