Opolski Park Sportu - firmy chcą kupić prawo do nazwy obiektu. Konkurs trwa

2021-04-23 15:30 MarcinM
Opolski Park Sportu
Autor: UM Opole

Jeszcze przez kilka dni firmy mogą składać dokumenty w konkursie na nazwę dla Opolskiego Parku Sportu. Ratusz oferuje pięcioletnią umowę. Pierwsi chętni już pytali o szczegóły.

Są chętne firmy do wykupienia praw do nazwy opolskiego parku sportu. Ile ich jest - tego ratusz nie zdradza. Bo konkurs wciąż trwa. Firmy mogą zgłaszać swoje propozycje do 27 kwietnia. Zainteresowanie były jeszcze zanim ruszył konkurs - zdradzają urzędnicy.

Firmy dopytywały się czy miasto będzie podejmowało działania żeby przygotować taki proces naming rights na Opolski Park Sportu. Poniekąd, zdeterminowały nas, że warto podjąć takie działania.

- Przemysław Zych, wiceprezydent Opola

Ratusz oferuje sponsorowi tytularnemu pięcioletni kontrakt. W zamian nazwa firmy pojawi się w środku i na zewnątrz hali oraz w materiałach promocyjnych.

POSŁUCHAJ - Przemysław Zych, wiceprezydent Opola o konkursie na nazwę dla OPS

Jaka kwota zainteresuje miasto - tego dowiemy się dopiero po podpisaniu umowy. A to może być już w maju. Park Sportu na Oleskiej ma zacząć działać jeszcze przed wakacjami.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Polub nasz fanpage ESKA Opole News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy!