Odra Opole Chojniczanka Chojnice! Ważny mecz z wyraźnym FAWORYTEM?

2020-06-30 9:45
Mecz Odra Opole Chojniczanka Chojnice
Autor: MKS Chojniczanka/Mat.Pras./Opole/Facebook Mecz Odra Opole Chojniczanka Chojnice

Odra Opole kontra Chojniczanka Chojnice. Ważny mecz już we wtorek 30 czerwca na opolskiej murawie. Piłkarze z Opola są faworytami, ale pomorski klub potrzebuje punktów, żeby dobiec do ekip "znad kreski". Szykuje się ciekawa rozgrywka!

W spotkaniu Odra Opole Chojniczanka Chojnice wyraźnym faworytem wydawaliby się piłkarze z Opola: w piątek klub drugi raz z rzędu zainkasował komplet punktów. W tej chwili Odra zajmuję pierwsze - bezpieczne miejsce - z przewagą 8 punktów nad Chojniczanką. Z kolei jednak Chojniczanka Chojnice w ostatnim swoim meczu pokonała z dużą przewagą GKS Jastrzebie, z którym opolski klub przegrał. Obie drużyny mają co stracić, przed nami bardzo ciekawa, 29. kolejka Fortuna 1 Ligi!

Czytaj też: Strefa VIP na mecz Odry Opole za DARMO. Są warunki!

Odra po przerwie spowodowanej pandemią punktuje regularnie i jest faworytem wtorkowej potyczki. W jesiennym meczu rozgrywanym na boisku rywala, Odra po bramkach Skrzypczaka i Trojaka wygrała 2-1

- spekuluje sama Odra.

Z kolei klub z Pomorza puentuje przypominając swoje mocne strony. Janusz Surdykowski i Krystian Wachowiak - piłkarze Chojniczanki Chojnice, trafili do najlepszej jedenastki 28. kolejki Fortuna 1 Ligi wg. tygodnika „Piłka Nożna”.

Tymczasem Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył już arbitra do prowadzenia 29. kolejki Fortuna 1 Ligi. Będzie nim Wojciech Myć z Lublina. Ostatnim meczem Chojniczanki, w którym głównym rozjemcą był Wojciech Myć było pucharowe starcie z Legią Warszawa w sezonie 2018/19.

Mecz Odra Opole Chojniczanka Chojnice już we wtorek 30 czerwca o 15:00. Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Gigantyczna ulewa w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE