Koszmarny wypadek na obwodnicy Kędzierzyna Koźla. Zginął kierowca busa

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Kędzierzyna Koźla. Ofiarą jest kierowca mini busa opla vivaro, który z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z drogi i dachował na trasie DK 40 w okolicy ronda w Zalesiu Śląskim.

Wypadek śmiertelny w Zalesiu Śląskim

Niedaleko ronda w Zalesiu Śląskim doszło do tragicznego wypadku. W nocy ze środy na czwartek około godz. 2.55 służby ratownicze zostały wezwane do pomocy na trasie DK 40. Samochód opel vivaro wpadł w poślizg i dachował. Kierowca zginął na miejscu.

Wypadek na obwodnicy Kędzierzyna Koźla

Zobacz zdjęcia z akcji ratowniczej

- Około godziny 2:55 zostaliśmy zadysponowani do dachowania busa w okolicy ronda w Zalesiu Śląskim na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Na miejscu lekarz ZRM stwierdził zgon poszkodowanej osoby. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączenia akumulatora z uszkodzonego pojazdu – informuje Ochotnicza Straż Pożarna Olszowa.

Według wstępnych ustaleń policji do wypadku doszło, gdy kierowca samochodu nagle stracił kontrolę nad pojazdem i dachował. Niestety, mimo przeprowadzenia przez służby medyczne reanimacji kierowca zginął na miejscu.

Droga w miejscu wypadku była nieprzejezdna na czas działania służb. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia są wciąż wyjaśniane przez policję. Dochodzenie w tej sprawie nadzoruje prokuratura.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE