Kolejne włamanie do bankomatu na Opolszczyźnie

2021-09-14 10:27
Bankomat
Autor: Pixabay W Elblągu nieznany sprawca wysadził bankomat przy ul. Wiejskiej.

To już kolejna próba włamania się do bankomatu w naszym województwie. Tym razem rabusie próbowali dobrać się do pieniędzy w maszynie w Polskiej Cerekwi. Czy za wszystkimi stoi ta sama grupa?

Kolejne włamanie do bankomatu na Opolszczyźnie. Tym razem złodzieje próbowali obrabować maszynę w banku w Polskiej Cerekwi. Próbowali, bo udało im się jedynie ją nieco uszkodzić. Do pieniędzy się jednak nie dostali.

Dzisiaj, około 4:00 na terenie gminy Polska Cerekiew nieznani na tą chwilę sprawcy usiłowali włamać się do bankomatu. Sprawa jest wyjaśniana, na miejscu pracują policjanci. Funkcjonariusze między innymi przeprowadzają oględziny, a także zabezpieczają ślady - kom. Magdalena Nakoneczna, oficer prasowy KPP w Kędzierzynie Koźlu.

Włamań do bankomatów było na Opolszczyźnie w ostatnim czasie sporo. Między innymi w Zawadzkiem, Ozimku czy Wołczynie. W ubiegłym tygodniu w Praszce. Nie wiadomo czy to ta sama ekipa.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE