Kędzierzyn-Koźle: Ciche dni z żoną przerwały mu wszystkie służby ratunkowe

2020-06-30 8:51
kłótnia
Autor: East News

W najlepszym małżeństwie zdarza się czasem niezgoda. Jedni wybierają otwartą kłótnię, inni ciche dni. Z tej drugiej opcji skorzystało małżeństwo z Kędzierzyna-Koźla, a już z całą pewnością mężczyzna, który zamknął się przed swoją żoną.

To była niepokojąca niedziela dla kozielskiego małżeństwa. 28 czerwca ok. godz. 22.00 pod jeden z bloków podjechały wszystkie służby ratunkowe i porządkowe. Przy ul. Lompy w Kędzierzynie-Koźlu pojawili się policjanci, straż pożarna i karetka. Jak informuje portal lokalna24.pl - wszystko przez "ciche dni".

Ciche dni skończyły się interwencją wszystkich służb

Para z Kędzierzyna-Koźla pokłóciła się, w wyniku czego mężczyzna zdecydował usunąć się w cień do tego stopnia, że jego żona myślała, że nie żyje! Zaniepokojona kobieta zgłosiła się na policję i poinformowała, że z mężem nie ma kontaktu. Zamknął drzwi, nie otwiera, a z wewnątrz ani słowa pojednania, czy choćby dalszej kłótni.

Przy ul. Lompy pojawiły się radiowozy policji, straży pożarnej i karetki - gdyby życiu mężczyzny faktycznie coś zagrażało. Kiedy pod blokiem było już tłoczno od służb porządkowych i ratunkowych - mężczyzna zorientował się, że nie ma żartów. Otworzył drzwi i powiedział tylko, że..."ma focha" i dlatego zamknął się w mieszkaniu.

Ta interwencja prawdopodobnie nie skończy się ukaraniem za fałszywe zgłoszenie, bo strażacy uznali je za motywowane "dobrą wiarą". W końcu mężczyźnie faktycznie mogło się coś stać. Czy kłótnia trwa nadal - tego niestety nie wiemy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Nietypowa interwencja dąbrowskich policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE