Fortuna 1. liga - Odra Opole rozpocznie rundę wiosenną szlagierem w Łodzi

2021-02-25 14:55 MarcinM
Stadion Odry Opole
Autor: MarcinM Stadion Odry Opole

Kibice Odry Opole mogą zacierać ręce. Ich ulubieńcy rozpoczną rundę wiosenną od wyjazdowego starcia z ŁKS Łódź. Łatwo nie będzie zwłaszcza, że poprzedni mecz między tymi drużynami skończył się porażką Opolan aż 0:4.

Odra Opole wraca na pierwszoligowe boiska. Po zimowej przerwie ich pierwszymi przeciwnikami będą piłkarze łódzkiego ŁKSu. Ostatni mecz tych drużyn skończył się wysoką porażką Opolan.

To na pewno zespół, który cały czas prezentuje ten sam styl: wysoka obrona, szybki odbiór, posiadanie piłki. To bardzo kreatywni i groźni zawodnicy. Na pewno zderzyliśmy się bardzo mocno w tym pierwszym meczu, nie daliśmy rady. Postaramy się stworzyć odpowiednią taktykę na ten mecz.

- Dietmar Brehmer, trener Odry Opole

Cel na wiosnę - co najmniej baraże

Niebiesko-czerwoni skończyli jesienną rundę na 8 miejscu (ŁKS jest obecnie na 3 lokacie). Cel na wiosnę to awans o kilka oczek i udział w barażach o Ekstraklasę. To jest jak najbardziej w naszym zasięgu - dodaje trener Brehmer.

POSŁUCHAJ - Dietmar Brehmer, trener Odry Opole o wynikach rundy jesiennej

Mecz z ŁKS Łódź w sobotę w Łodzi. Najbliższy pojedynek na Oleskiej dopiero 5 marca. Do Opola przyjedzie drużyna Stomilu Olsztyn.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!