Budowa centrum przesiadkowego Opole zachodnie

i

Autor: Miejski Zarząd Dróg w Opolu Budowa centrum przesiadkowego Opole zachodnie

Centrum przesiadkowe Opole Zachodnie - ratusz przedłuża wykonawcy termin

2021-06-08 11:33

O dwa miesiące dłużej potrwa budowa centrum przesiadkowego przy dworcu Opole zachodnie. Wpłynęła na to aura i problemy kadrowe wykonawcy. Drogowcy zapewniają, że teraz praca idzie już pełną parą.

Centrum przesiadkowe Opole zachodnie będzie gotowe później niż przewidywał plan. Drogowcy mieli skończyć parking i przebudowę dróg pod koniec czerwca. Przez długą i śnieżną zimę i problemy kadrowe ten czas wydłuży się do połowy sierpnia.

POSŁUCHAJ - Adam Leszczyński, rzecznik MZD o problemach kadrowych wykonawcy

Drogowcy zapewniają jednak, że problemy mają już za sobą i budowa idzie pełną parą. Najwięcej dzieje się na zwężonej teraz Niemodlińskiej. Fragmentem ulicy Wojska Polskiego kierowcy jadą tylko w stronę centrum.

POSŁUCHAJ - Adam Leszczyński, rzecznik MZD o remoncie ulicy Wojska Polskiego

A samo centrum przesiadkowe nabiera kształtów. Drogowcy kładą kostkę na parkingu na 300 samochodów. Są też już wytyczone drogi i wjazd do centrum.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE