Znany satyryk Piotr Bałtroczyk sprzedaje młyn pod Olsztynem. Cena zwala z nóg! [ZDJĘCIA]

2021-08-17 14:47

Znany satyryk, Piotr Bałtroczyk, zdecydował się sprzedać przepiękny młyn wodny w Smolajnach pod Olsztynem. Jeszcze niedawno miał zamiar stworzyć w nim pensjonat, jednak zmienił plany. Zdjęcia niezwykłej posiadłości opublikował w mediach społecznościowych. Podał też kwotę, jaką chce otrzymać za nieruchomość.

Młyn w Smolajnach pod Olsztynem wystawiony na sprzedaż! Jego właścicielem jest znany satyryk Piotr Bałtroczyk. Informację o sprzedaży zamieścił na swoim profilu facebookowym.

- I nadejszła oto wiekopomna chwila, w której trochę odpuszczam marzenia, a bardziej, że mi się już nie chce. Postanowiłem sprzedać mój młyn w Smolajnach, miał być w nim pensjonacik, kliniczka botoxowa, sportowy hotelik połączony ze sportową halą, kosmodrom i whiskypark. Ale mi się nie chce, moim synom też się nie chce. Jest tam prawie 10 ha ziemi, cztery budynki, wewnątrz nich tartaczek manuni i silosy BiN, suszarnia zboża, mała elektrownia wodna i działający do niedawna wodny młyn, dwupoziomowe mieszkanko miłe z widokiem na rzekę. Uroczysko to jest i nikt mądry, zwłaszcza teraz, takich nieruchomości nie sprzedaje - napisał.

Podał też kwotę, jaką chce otrzymać za to miejsce. Całość Bałtroczyk wycenił na 3 miliony złotych.

Ruiny zamku w Ełku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE