Zmiana rozkładu lotów z Olsztyn-Mazury do Krakowa

i

Autor: Unsplash Zmiana rozkładu lotów z Olsztyn-Mazury do Krakowa

Zmiany w rozkładzie lotów z Mazur do Krakowa. Sprawdź!

2020-11-25 8:12

Od grudnia podróżnych czeka zmiana w rozkładzie lotów z Mazur do Krakowa. Pasażerowie będą mogli korzystać z połączenia dwa razy w tygodniu - w piątki i niedziele. Więcej czytaj na ESKA Olsztyn.

Warmia i Mazury z dobrym dostępem do połączeń kolejowych

Pasażerowie korzystający z połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT z Mazur do Krakowa muszą liczyć się ze zmianą rozkładu. Do końca listopada skorzystamy z lotów w poniedziałki i piątki. Jednak już od 1 grudnia - w piątki i niedziele.

Nie zmienią się jednak godziny lotów. Tak, jak w listopadzie, samolot odleci z lotniska Olsztyn-Mazury o 20.10 i będzie w Krakowie około godziny 21.15.

Fanów lotnictwa może zainteresować fakt, że 30 listopada lot na tej trasie odbędzie się samolotem Embraer E190. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, może on zabrać na pokład 106 pasażerów w trzech klasach podróży: Business, Premium Economy i Economy, a maksymalny zasięg samolotu to prawie 3,5 tysiąca kilometrów. Ponadto odrzutowce są wyposażone w nowoczesne silniki General Electric CF34, które charakteryzują się obniżoną emisją CO2.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE