Zderzenie ciężarówek na DK 53. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu [ZDJĘCIA]

2021-09-17 12:38

Wypadek na drodze krajowej numer 53 w pobliżu miejscowości Trękusek. W pobliżu miejscowości Trękusek zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Jeden z nich wylądował w przydrożnym rowie. Podczas wyciągania auta wystąpią utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia drogowego doszło w piątek (17 września) przed południem na drodze krajowej numer 53 w pobliżu miejscowości Trękusek. Udział w nim brały dwa pojazdy ciężarowe, z czego jeden zjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowcy muszą liczyć się jednak z utrudnieniami w ruchu. Te mają wystąpić podczas wyciągania auta z rowu przez specjalistyczny holownik.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE