Zakaz lotów z Wielkiej Brytanii do Polski od 22 grudnia. Dzisiaj przyleci ostatni samolot z UK do Szyman

2020-12-21 12:46 agada
Lotnisko Olsztyn - Mazury w Szymanach. Ile lotów z Wielkiej Brytanii zaplanowano na poniedziałek 21 grudnia?
Autor: pixabay.com Lotnisko Olsztyn - Mazury w Szymanach. Ile lotów z Wielkiej Brytanii zaplanowano na poniedziałek 21 grudnia?

Ważna informacja dla pasażerów podróżujących z Wielkiej Brytanii do Polski. W nocy z 21 na 22 grudnia zostaną zawieszone wszystkie loty na tej trasie. Wszystko przez wykrytą na wyspach nową mutację koronawirusa. Ostatnia szansa, żeby wrócić przed świętami, nadarza się w poniedziałek - 21 grudnia.

Zakaz lotów z Wielkiej Brytanii do Polski: Dzisiaj w Szymanach wyląduje ostatni przed świętami samolot z UK

Na poniedziałek (21 grudnia) zaplanowane były dwa loty z Londynu do Szyman. Jak informuje Dariusz Naworski z biura prasowego portu lotniczego Olsztyn - Mazury, dzisiaj rano przyleciał samolot z lotniska Luton. Natomiast wieczorem o godzinie 20.55 przyleci samolot z Londynu Stansted (wyleci o godzinie 21.20).

- Na chwilę obecną zaplanowane no okres świąteczny loty do Dortmundu pozostają w rozkładzie lotów. Bez zmian wykonywane są również loty do Krakowa oraz wszystkie loty szkoleniowe, prywatne, wojskowe i ratownictwa medycznego. Należy się jednak liczyć z bardzo dynamicznymi zmianami, jakie wynikają z sytuacji związanej z pandemią. - dodaje Dariusz Naworski.

Zakaz lotów z Wielkiej Brytanii do Polski będzie obowiązywał od północy 22 grudnia. Jest związany z wykryciem nowego szczepu koronawirusa, który rozprzestrzenia się znacznie szybciej. Decyzję o zawieszeniu połączeń lotniczych z Wielką Brytanią już od poniedziałku podjęły takie kraje jak Niemcy, Holandia, Belgia czy Włochy. Oprócz tego minister zdrowia Adam Niedzielski wydał decyzję o przeprowadzaniu testów na koronawirusa dla wracających z Wielkiej Brytanii. Szczegóły >>TUTAJ<<

Wielki GANG rozbity! Kradli nawet kilkanaście samochodów każdej nocy