Zaginął 25-letni Aliaksandr Osipau. W ostatnim czasie przebywał w Olsztynie

i

Autor: KMP Olsztyn Zaginął 25-letni Aliaksandr Osipau. W ostatnim czasie przebywał w Olsztynie

Zaginął 25-letni Aliaksandr Osipau. W ostatnim czasie przebywał w Olsztynie

2023-02-08 8:32

Policja poszukuje zaginionego Aliaksandr Osipau, obywatela Białorusi ostatnio przebywającego na terytorium Olsztyna. 25-latek ostatni raz z rodziną kontaktował się pod koniec grudnia 2022 roku. Później kontakt się urwał. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać na terenie województwa mazowieckiego.

Zaginął 25-letni Aliaksandr Osipau. Obywatel Białorusi ostatnio przebywał w Olsztynie

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą poszukiwania zaginionego Aliaksandr Osipau, obywatela Białorusi ostatnio przebywającego na terytorium Olsztyna. 25-latek pod koniec grudnia 2022 roku ostatni raz nawiązał kontakt z rodziną. Z otrzymanych informacji wynika, że mężczyzna może przebywać w województwie mazowieckim.

Aliaksandr Osipau jest szczupłej budowy ciała, ma 187 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie, oczy koloru niebieskiego. W momencie zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru zielonego, spodnie koloru czarnego, czapkę koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje, które przyczyniłyby się do odnalezienia 25-latka, proszone są o kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Olsztyn. Policja eskortowała rodzącą kobietę do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE