Zabójstwo strażaka z OSP Susz. Policja zatrzymała podejrzanego. To brat zamordowanego

2021-09-20 11:21
Zabójstwo strażaka z OSP Susz. Policja zatrzymała podejrzanego. To brat zamordowanego
Autor: pixabay.com Zabójstwo strażaka z OSP Susz. Policja zatrzymała podejrzanego. To brat zamordowanego

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 55-letniego mieszkańca Susza (powiat iławski). To brat zamordowanego. Znaleziono także prawdopodobne narzędzie zbrodni - podała PAP w poniedziałek rzeczniczka iławskiej policji Joanna Kwiatkowska.

W sobotę wieczorem (18 września) policja została powiadomiona o tym, że w jednym z mieszkań na terenie Susza znaleziono mężczyznę z ranami głowy. Policjanci i ratownicy pogotowia ratunkowego pojechali na miejsce, gdzie potwierdzili zgon mężczyzny.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wciąż ustalają okoliczności i przyczyny śmierci 55-latka. Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że to sprawca. Znaleziono także prawdopodobne narzędzie zbrodni - powiedziała st. asp. Joanna Kwiatkowska.

Zamordowany 55-latek był strażakiem OSP w Suszu. Jak podała OSP w Suszu, do 2007 roku pełnił funkcję kierowcy, bardzo często będąc na pierwszej linii działań ratowniczych. Za ratowanie topiącego się mężczyzny w 2006 roku na jeziorze suskim został odznaczony Brązowym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa. Więcej przeczytasz także w artykule: Susz. Strażak OSP zamordowany w domu. Policja zatrzymała dwie osoby

(PAP)

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE