Wypadek pod Biskupcem. Samochód uderzył w pociąg towarowy. Jedna osoba ranna

i

Autor: KMP Olsztyn Wypadek pod Biskupcem. Samochód uderzył w pociąg towarowy. Jedna osoba ranna

wypadek

Wypadek pod Biskupcem. Samochód uderzył w pociąg towarowy. Jedna osoba ranna

2023-03-28 10:58

Niebezpieczne zdarzenie drogowe na bocznicy kolejowej na trasie Czerwonka-Zrębiec w gminie Biskupiec. Samochód osobowy uderzył w towarowy pociąg. Jedna osoba, pasażerka osobówki, została przetransportowana do szpitala. O szczegółach wypadku przeczytasz poniżej.

Wypadek pod Biskupcem na trasie Czerwonka-Zrębiec. Samochód uderzył w pociąg towarowy

Do wypadku doszło w poniedziałek (27 marca) po godzinie 13.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 62-letni kierujący osobowym citroenem nie zastosował się do znaku "STOP" i nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia.

Do szpitala trafiła 63-letnia pasażerka citroena. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że zarówno kierowca osobówki jak i 36-letni maszynista byli trzeźwi. Kierującemu citroenem zatrzymane zostało prawo jazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym mężczyzna prawdopodobnie wkrótce odpowie przed sądem.

Świętokrzyskie. Kierowca porzucił psa, nagrał go policjant
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE