Wypadek na S7 pod Olsztynkiem. Samochód wjechał w bariery ochronne

i

Autor: KMP Olsztyn Wypadek na S7 pod Olsztynkiem. Samochód wjechał w bariery ochronne

Wypadek na S7 pod Olsztynkiem. Samochód wjechał w bariery ochronne

2023-02-20 12:21

Trudne warunki na drogach województwa warmińsko-mazurskiego. Od rana dochodzi do wielu kolizji oraz wypadków. Na S7 w pobliżu węzła Olsztynek-Zachód samochód osobowy uderzył w bariery ochronne. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do groźnego zdarzenia doszło w poniedziałek (20 lutego) na drodze S7 w pobliżu węzła Olsztynek-Zachód. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letnia kierująca osobowym mercedesem straciła panowanie nad autem i uderzyła w bariery ochronne.

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Ruch odbywa się bez problemów.

Z utrudnieniami muszą liczyć się natomiast kierowcy przejeżdżający trasą Jonkowo-Godki. Tam mleczarka zablokowała drogę. Jak wstępnie ustaliła policja, 44-letni kierujący ciężarowym volvo nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w przydrożne drzewo. Utrudnienia potrwają do momentu usunięcia pojazdu.

Wypadek na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Auto uderzyło w latarnię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE