Wypadek na przejeździe kolejowym w Łupkach. Pociąg uderzył w auto [ZDJĘCIA]

2022-08-31 10:46

Niezwykle niebezpieczne zdarzenie na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Łupki w gminie Pisz. Pociąg uderzył w tył samochodu osobowego. Kierowca nie zastosował się bowiem do stojącego przed przejazdem znaku "STOP".

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek (30 sierpnia) po godzinie 16.00. Kierowca samochodu osobowego marki ford zignorował stojący przed przejazdem znak "STOP". Wtedy w tył auta uderzył pociąg. - Samochodem kierował 48-letni mieszkaniec gminy Pisz. Mężczyzna jechał sam. Kierowca osobówki oraz maszynista pociągu byli trzeźwi. W zdarzeniu tym na szczęście nikt nie został poszkodowany - informuje nadkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowa KPP w Piszu.

Kierowca forda został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1300 zł za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a na jego konto trafiło 6 punktów karnym. Z uwagi na uszkodzenia pojazdu funkcjonariusze zatrzymali też dowód rejestracyjny.

Skandaliczna interwencja policji. Policjant grozi Pavlowi pobiciem i wulgarnie obraża. "Bo ci zaraz w r*j dam"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE