Tragiczny wypadek na DK 57. Osobówka wjechała pod tira. Kierowca nie żyje

2022-06-23 11:14

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 57 w miejscowości Najdymowo w gminie Biskupiec. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Niestety kierowca osobówki nie przeżył.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek (23 czerwca) rano na drodze krajowej numer 57 na trasie Bartoszyce - Biskupiec na wysokości miejscowości Najdymowo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 66-letni kierujący osobowym oplem z nieznanych na ten moment przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Niestety, mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, na skutek odniesionych obrażeń, 66-letni kierujący osobowym oplem zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. Droga w tym miejscu została zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Olsztyn. Pijany pędził hulajnogą. To musiało się tak skończyć