Czukty. Samochód zderzył się z koparką. Kierowca w ciężkim stanie przetransportowany śmigłowcem do szpitala [ZDJĘCIA]

2021-10-13 13:54

Groźny wypadek w miejscowości Czukty w powiecie oleckim. Samochód zderzył się z pracującą w miejscu budowy koparką. Kierowca osobówki w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Do wypadku doszło w środę (13 października) około godziny 11.00 w miejscowości Czukty w powiecie oleckim. Zderzył się tam samochód osobowy z pracującą na miejscu budowy koparką.

- Samochodem osobowym podróżowała jedna osoba, która w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej - informuje OSP KSRG Kowale Oleckie.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Olsztyn. Potrącenie 10-letniej dziewczynki. Weszła na przejście na czerwonym świetle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE