Węgorzewo. Pijany kierowca jechał środkiem drogi. Do tego miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

2022-03-31 15:15
Węgorzewo. Pijany kierowca jechał środkiem drogi. Do tego miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
Autor: pexels.com Węgorzewo. Pijany kierowca jechał środkiem drogi. Do tego miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Węgorzewie zatrzymali pijanego kierowcę audi. Mężczyzna z promilami i sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych ponownie wsiadł za kierownicę auta.

Do zdarzenia doszło w środę (30 marca) tuż po północy. Patrol Straży Granicznej zauważył samochód osobowy marki Audi, który poruszał się całą szerokością jezdni ulicami Węgorzewa. Okazało się, że za kierownicą auta siedzi pijany 32-latek, który ma również zasądzony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Mieszkaniec gminy Budry miał ponad 2,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Trafił na Komendę Powiatową Policji w Węgorzewie, gdzie policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Gen. Mirosław Różański: Rosja przegrała tę wojnę

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE