Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic

Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic
Autor: KWP Olsztyn Węgorzewo. Pijany kierowca jechał autem BEZ OPON. Policyjny radiowóz minął jak gdyby nigdy nic

Pijany kierowca zatrzymany na jednej z ulic w Węgorzewie. Uwagę policjantów zwrócił stanem technicznym auta, którym się poruszał. Osobowy renault zamiast opon miał bowiem na przednich kołach same felgi. O szczegółach niecodziennego zdarzenia przeczytasz w materiale poniżej.

We wtorek (20 lipca) tuż przed północą policjanci na jednej z ulic w Węgorzewie zauważyli osobowego renaulta, który poruszał się na dwóch felgach, aż iskrzyło. Kierujący jak gdyby nigdy nic spokojnie minął policyjny radiowóz. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim i zatrzymali pojazd.

- Kierowcą okazał się 42-letni mieszkaniec Węgorzewa. Mężczyzna nie widział żadnego problemu w stanie technicznym samochodu, a brak opon nie był dla niego przeszkodą, by kontynuować podróż. Powodem takiego zachowania okazał się stan upojenia alkoholowego kierującego. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie - informuje węgorzewska policja.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 10 lat.

Raport z anteny 21.07, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE